Güvenlik Duvarı

SINIRLARI SİZ ÇİZİN

Yeni Nesil Güvenlik

AVRESTOR UTM , Türk mühendisler tarafından açık kaynak kodlu yazılımlar kullanılarak geliştirilmiş ve her geçen gün artan siber tehditlere karşı %100 yerli AR-GE ile geliştirilmeye devam etmektedir. AVRESTOR UTM ile veri güvenliğinizi sağlayabilir, tüm log kayıtlarınızın isteğiniz dışında ülke dışına çıkmasına engel olabilirsiniz.

AVRESTOR UTM serisi ile ufak, orta ve üst ölçek siber güvenlik ürünü ihtiyaçlarınızı, bilişim güvenliği profesyonelliğimiz ile birleştirip size çözüm sunmamıza izin verin.

Yenilikçi, Lider ve Güvenilir !

Minumum Maliyet Maksimum Savunma !

Avrestor UTM serisi freebsd platformu üzerine geliştirilen gelişmiş bir güvenlik duvarı ve siber tehdit yöneticisidir. Dünya genelinde 40 saniyede bir firma ransomware (casus, fidye yazılım ve sızma) atağı kurbanı oluyor. Bu ataklar sonucu ödenen fidye rakamının yıllık olarak dünya çapında 1 milyar doları geçtiği tespit edildi.

Temel seviyede dahi olsa ihtiyacınız olan doğru ürün ve profesyonel konfigürasyon hizmetiyle ödeyeceğiniz yüzbinlerce liralık siber suç faturalarından sakınabilirsiniz.

* Avrestor’u tercih edenlerin %99.3′ ü siber güvenlik saldırılarından kurtuldu.

Neden AVRESTOR Güvenlik Duvarı !

AVRESTOR UTM Serisi ile bilgi güvenliğinizi koruma altına alın. AVRESTOR UTM serisi ile ufak, orta ve üst ölçek siber güvenlik ürünü ihtiyaçlarınızı, bilişim güvenliği profesyonelliğimiz ile birleştirip size çözüm sunmamıza izin verin.AVRESTOR Next Generation Firewall kolay yapılandırılabilir ve katmanlı güvenlik yapısıyla değişen çağa ayak uydurmanıza olanak sağlıyor.

Ağ Yönetimi

İçerik filtreleme, Web Filtreleme, sosyal paylaşım sitelerini engelleme, zaman bazlı internet kısıtlama ve daha fazlası.

BTK 5651 Loglama

Kullanıcıların yasaklı sayfalara erişimlerinin engellenmesi, diğer erişimlerinin log ve kayıt bilgilerinin tutulması zorunludur.

Hotspot Güvenliği

Hotspot UTM tarafında şunu ifade eder, cihaz üzerinden internete erişim sağlayacak kullanıcının öncesinde kendini tanımlaması/doğrulaması .

Multi Wan / Load Balancing

Ağınızdaki trafiği optimum şekilde yönetmenizi sağlar. Kaynak kullanımınızı yönetebilirsiniz.